АФНУ
12
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
13
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
15119
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (6)

  • 79 000 $
    1 571 $/м²

    Половецька вул., (Будинок)

    1 кімната
    50 / 13 / 20 м²
    поверх 3 з 21
    2025 рік побудови
    сьогодні
    🔥 ТОП-пропозиція | 1-к квартира 50 м² | ЖК «Лук’янівський Каскад» 📍 Шевченківський район, вул. Половецька, 4 Пропонується простора та функціональна 1-кімнатна квартира в сучасному ЖК бізнес-класу. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію. Загальна площа — 50,3 м², комфортний 3 поверх. Продумане планування: велика кухня-їдальня 19,7 м², окрема спальня 13 м² та санвузол 4 м². Квартира має правильну форму кімнат, що дозволяє легко реалізувати будь-який дизайн-проєкт та максимально ефективно використати простір. Будинок вже введений в експлуатацію, правовстановлюючі документи на етапі оформлення, найближчим часом можна заходити на ремонт — відмінна можливість зробити...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 65 000 $
    1 161 $/м²

    Героїв Дніпра вул., 20-А

    2 кімнати
    56 / 29 / 7.9 м²
    поверх 6 з 9
    сьогодні
    Пропонується у продаж 2-х кім квартири Вул. Героїв Дніпра 20-А Дуже вдале планування: Загальна площа - 56 кв.м Житлова площа - 29 кв.м Кухня - 7,6 кв.м Дві законні лоджії Окремі с/в Квартира в середньому житловому стані.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 113 000 $
    3 013 $/м²

    Салютна вул., 2к1

    1 кімната
    38 / 12 / 15 м²
    поверх 8 з 16
    2020 рік побудови
    сьогодні
    ЖК «Файна Таун» вул. Салютна, буд. 2 Заселений будинок Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира з ремонтом, розташована на 8 поверсі. Планування та площі: Загальна площа — 37,5 м² Кухня-вітальня — 15 м² Кімната — 12 м² Санвузол — 4 м² Засклена лоджія — 3,5 м² У квартирі виконано сучасний якісний ремонт, повністю укомплектовано меблями та побутовою технікою — можна заїжджати та жити без додаткових витрат. Простора кухня-вітальня з зоною відпочинку (розкладний диван, телевізор). Засклена лоджія з можливістю облаштування робочого кабінету або лаунж-зони. Окрема спальня з великим двоспальним ліжком та місткою шафою-купе. Квартира дуже світла, з приємним видом на зелену територію комплексу....
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 170 000 $
    1 049 $/м²

    Бабієнків пров. (Бурмистенка), 33-А

    4 кімнати
    162 / 110 / 25 м²
    поверх 3 з 5
    2018 рік побудови
    сьогодні
    Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира загальною площею 162 м², розташована в клубному будинку в Голосіївському районі м. Києва. Квартира має терасу, реалізований другий світ, висота стель — від 3 до 5 метрів, що створює відчуття простору та наповненості світлом. Планування квартири відкриває широкі можливості для індивідуальної реалізації — простір дозволяє втілити власне бачення інтер’єру, адаптувати його під свій стиль життя та реалізувати будь-які дизайнерські рішення. Також планування дає можливість функціонально розділити об’єкт на дві окремі квартири, що робить його привабливим як для проживання, так і для інвестиції. В частині квартири площею 50 м² виконаний якісний д...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 115 000 $
    3 067 $/м²

    Салютна вул., 2к18

    1 кімната
    38 / 11 / 15 м²
    поверх 15 з 16
    2022 рік побудови
    сьогодні
    ЖК «Файна Таун» вул. Салютна, 2 До продажу пропонується стильна видова 1-кімнатна квартира з ремонтом, розташована на 15 поверсі. Площа та планування: Загальна площа — 37,5 м² Кухня-вітальня — 14,5 м² Спальня — 11 м² Санвузол — 4,5 м² Засклена лоджія — 4 м² Квартира з сучасним якісним ремонтом, повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. Формат — «заїжджай та живи» без додаткових вкладень. Простора кухня-вітальня облаштована зоною відпочинку з розкладним диваном та ТВ. Окрема спальня з повноцінним ліжком і місткою шафою-купе. Засклена лоджія — чудове місце для домашнього кабінету або затишної лаунж-зони. Квартира світла й затишна, з приємним видом на зелену територію компл...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • 129 000 $
    1 830 $/м²

    Юрія Шумського вул., 1-Б

    єВідновлення Березняки
    2 кімнати
    71 / 38 / 11 м²
    поверх 11 з 25
    2007 рік побудови
    сьогодні
    вул. Юрія Шумського, 1-Б Видова 2-кімнатна квартира з панорамою на озеро Тельбін Загальна площа -70,50 м² 11 поверх Пропонується до продажу стильна та простора квартира з ремонтом у будинку з підземним паркінгом та автономними рішеннями для комфорту мешканців. Будинок та безпека • Встановлений генератор — під час відключень безперебійно працює ліфт, є вода та опалення. • Підземний паркінг. • Закрита територія з контролем доступу (в’їзд за перепустками). • Гостьовий паркінг. Планування квартири: - Кухня-вітальня — 28 м² Світлий простір для життя та прийому гостей. Вбудована кухня з повним комплектом техніки: варильна поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, вбудований холо...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.