АФНУ
12
Лет опыта
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
14819
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (5)

  • 65 000 $
    1 161 $/м²

    Героев Днепра ул., 20-А

    2 комнаты
    56 / 29 / 8 м²
    этаж 6 из 9
    вчера
    Пропонується у продаж 2-х кім квартири Вул. Героїв Дніпра 20-А Дуже вдале планування: Загальна площа - 56 кв.м Житлова площа - 29 кв.м Кухня - 7,6 кв.м Дві законні лоджії Окремі с/в Квартира в середньому житловому стані.
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 170 000 $
    1 049 $/м²

    Бурмистенко пер. (Бурмистенко), 33-А

    4 комнаты
    162 / 110 / 25 м²
    этаж 3 из 5
    2018 год постройки
    3 дня назад
    Пропонується до продажу простора 4-кімнатна квартира загальною площею 162 м², розташована в клубному будинку в Голосіївському районі м. Києва. Квартира має терасу, реалізований другий світ, висота стель — від 3 до 5 метрів, що створює відчуття простору та наповненості світлом. Планування квартири відкриває широкі можливості для індивідуальної реалізації — простір дозволяє втілити власне бачення інтер’єру, адаптувати його під свій стиль життя та реалізувати будь-які дизайнерські рішення. Також планування дає можливість функціонально розділити об’єкт на дві окремі квартири, що робить його привабливим як для проживання, так і для інвестиції. В частині квартири площею 50 м² виконаний якісний д...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 113 000 $
    3 013 $/м²

    Салютная ул., 2к1

    єОселя єВідновлення Нивки Нивки ЖК Файна Таун
    1 комната
    38 / 12 / 15 м²
    этаж 8 из 16
    2020 год постройки
    3 дня назад
    ЖК «Файна Таун» вул. Салютна, буд. 2 Заселений будинок Пропонується до продажу 1-кімнатна квартира з ремонтом, розташована на 8 поверсі. Планування та площі: Загальна площа — 37,5 м² Кухня-вітальня — 15 м² Кімната — 12 м² Санвузол — 4 м² Засклена лоджія — 3,5 м² У квартирі виконано сучасний якісний ремонт, повністю укомплектовано меблями та побутовою технікою — можна заїжджати та жити без додаткових витрат. Простора кухня-вітальня з зоною відпочинку (розкладний диван, телевізор). Засклена лоджія з можливістю облаштування робочого кабінету або лаунж-зони. Окрема спальня з великим двоспальним ліжком та місткою шафою-купе. Квартира дуже світла, з приємним видом на зелену територію комплексу....
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 115 000 $
    3 067 $/м²

    Салютная ул., 2к18

    1 комната
    38 / 11 / 15 м²
    этаж 15 из 16
    2022 год постройки
    3 дня назад
    ЖК «Файна Таун» вул. Салютна, 2 До продажу пропонується стильна видова 1-кімнатна квартира з ремонтом, розташована на 15 поверсі. Площа та планування: Загальна площа — 37,5 м² Кухня-вітальня — 14,5 м² Спальня — 11 м² Санвузол — 4,5 м² Засклена лоджія — 4 м² Квартира з сучасним якісним ремонтом, повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. Формат — «заїжджай та живи» без додаткових вкладень. Простора кухня-вітальня облаштована зоною відпочинку з розкладним диваном та ТВ. Окрема спальня з повноцінним ліжком і місткою шафою-купе. Засклена лоджія — чудове місце для домашнього кабінету або затишної лаунж-зони. Квартира світла й затишна, з приємним видом на зелену територію компл...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
  • 129 000 $
    1 830 $/м²

    Юрия Шумского ул., 1-Б

    єВідновлення Березняки
    2 комнаты
    71 / 38 / 11 м²
    этаж 11 из 25
    2007 год постройки
    3 дня назад
    вул. Юрія Шумського, 1-Б Видова 2-кімнатна квартира з панорамою на озеро Тельбін Загальна площа -70,50 м² 11 поверх Пропонується до продажу стильна та простора квартира з ремонтом у будинку з підземним паркінгом та автономними рішеннями для комфорту мешканців. Будинок та безпека • Встановлений генератор — під час відключень безперебійно працює ліфт, є вода та опалення. • Підземний паркінг. • Закрита територія з контролем доступу (в’їзд за перепустками). • Гостьовий паркінг. Планування квартири: - Кухня-вітальня — 28 м² Світлий простір для життя та прийому гостей. Вбудована кухня з повним комплектом техніки: варильна поверхня, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, вбудований холо...
    PRO аккаунт
    Риелтор
    Сертифицированный риелтор АФНУ
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.